książki angielskie dla dzieci (3)

Nowości książkowe

Nowości książkowe dla dzieci po angielsku.

Przedstawiamy Państwu nowości w naszej księgarni English Book Club

 

1. Playful pets Woof!

Ta pięknie zaprojektowana książka o zwierzętach ma zabawne klapki do odkrywania i pasek dźwiękowy, aby pomóc dzieciom w interakcji ze zwierzętami na każdej stronie. Każdy z pięciu przycisków dźwiękowych w pasku dźwiękowym odgrywa dźwięk jednego zwierzęcia.  W książce można znaleźć też wiele ciekawych informacji na temat zwierząt np. Ile godzin dziennie musi spać mały szczeniak.

Dzięki klapkom do unoszenia, pieknym fotografiom i zabawnym dżwiękom, dzieci  bardzo chętnie spędzają czas z książką , ucząc się przy okazji o zwięrzętach domowych.

* Idealna książka do wspólnej zabawy  rodzica z  dzieckiem.

 

 

 

2. Touch and lift Peek-a w-who?

 

 

 

Dołącz do zwierzątek w zabawnej grze „ peek-a-who” czyli „ akuku kto tam”! Mała kaczuszka zgubiła mamę i szuka jej pytając się po drodze napotkanych zwierząt. Czy ją odnajdzie? Przekonajcie się sami, odkrywając specjalne klapki i dotykając przyjemne miejsca sensoryczne, które gwarantują rozrywkę dla wszystkich młodych dłoni.

* Wyściełana pianką obudowa zapewnia, że książka pozostaje lekka i łatwa w obsłudze

*  Duży format!

 

 

3. My first book of Colours

Dzięki pięknym fotografiom i specjalnym przezroczysto -kolorowym okienkom, które mieszają kolory, ta zabawna książka stanowi świetne wprowadzenie do nauki kolorów dla małych dzieci!

Każda strona tej oryginalnej  książki ma inny kolor. Poprzez obracanie przezroczystych kolorowych stron ze specjalnymi okienkami dzieci mogą zobaczyć, jak kolory mieszają się, tworząc inne barwy. W  książce znajduje się też mnóstwo słów do nauki j. Angielskiego posegregowanych poszczególnymi kolorami.

* Przejrzyste okna do mieszania kolorów pomagają dzieciom uczyć się, w jaki sposób tworzone są inne barwy i pomagają rozwijać koordynację ręka-oko.

* Wyściełana pianką obudowa zapewnia, że książka pozostaje lekka i łatwa w obsłudze

* Idealna książka do wspólnej zabawy  rodzica z  dzieckiem.

 

4. Slide and find Animals 

 

Czy to kot a może motyl? Przesuń klapkę, aby zobaczyć, kto lub co ukrywa się pod literą. Ta zabawna interaktywna książka zawiera różne zwierzęta, słowa i przedmioty dla każdej litery alfabetu. Łatwe manewrowanie kolorowymi częściami przesuwanymi sprawi, że nawet małe rączki będą pomocne przy tworzeniu opowieści. Książka jest skonstruowana w taki sposób aby dziecko mogło odgadywać co jest pod klapką i przy okazji uczyć się alfabetu.

* Idealna książka do wspólnej zabawy  rodzica z  dzieckiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie...

PAMIĘTAJ! Zawsze DARMOWA wysyłka za zamówienia powyżej 100 zł! Zamknij