Nauka angielskiego dla oszczędnych – darmowe materiały

Nauka angielskiego dla oszczędnych – darmowe materiały English Book Club

Choć większość rodziców nie ma już dzisiaj wątpliwości, że w edukację dziecka warto inwestować, koszty tych inwestycji często potrafią przyprawić o zawrót głowy. Dodatkowe zajęcia sportowe, wycieczki edukacyjne, pomoce naukowe – wszystko to wiąże się z koniecznością wydawania dużych sum pieniędzy. Nauka języka angielskiego dla dziecka również nie należy dla najtańszych. Oprócz opłacenia zajęć w szkole językowej konieczny jest często zakup podręczników i innych materiałów dydaktycznych. Choć wielu wydatków nie sposób ominąć, istnieją sposoby, by nieco je ograniczyć. Wystarczy skorzystać z darmowych materiałów do nauki dostępnych w internecie. Część z nich umieściliśmy na naszej stronie w sekcji „Darmowe materiały”. Jakie pomoce dydaktyczne znajdziesz u nas za darmo?

Dino World i My Dinosaur Colouring Backpack

Mali miłośnicy dinozaurów mogą potrenować orientację w przestrzeni, wyznaczając dla dinozaura drogę wyjścia z labiryntu, pokolorować ślady dinozaura według podanego wzoru lub rozwiązać proste równania matematyczne. W nauce pisowni angielskich słówek pomoże zadanie polegające na znalezieniu podanych słów w plątaninie liter. Po zakończeniu ćwiczeń dziecko z pewnością chętnie pokoloruje dinozaury z My Dinosaur Colouring Backpack.

Search and Find Cool Activity Book i Search and Find Animals Activity Book

Ćwiczenia i zagadki umieszczone w tych materiałach na pewno spodobają się dzieciom interesującym się tematyką złowrogich piratów (Cool Activity Book) i zwierząt (Animals Activity Book). Szukanie różnic między obrazkami, śledzenie drogi do ukrytego skarbu i identyfikowanie sprawcy wypuszczenia zwierząt na podstawie wymienionych cech charakterystycznych nie pozwolą najmłodszym na nudę.

Farmyard Fun

Wykreślanie słów związanych z farmą i zwierzętami gospodarskimi oraz kolorowanie obrazków według klucza (każdy numer odpowiada określonemu kolorowi) to świetny sposób na naukę nowego słownictwa związanego z farmą i kolorami.

Princess Palace

Małe dziewczynki kochają bajki o księżniczkach. Większość z nich chętnie zajrzy do pałacu księżniczki i wykona ćwiczenia polegające na znalezieniu różnic między obrazkami, wykreśleniu słów związanych z życiem bajkowej księżniczki i policzeniu motyli na obrazku.

Find it

Ćwiczenie z pierwszej strony „Find it” powinno być znajome dla dzieci, które lubią książki z serii „I Spy”. Szukanie na obrazku przedmiotów wypisanych na liście może zająć najmłodszym sporo czasu. Wyzwanie stanowi również zagadka dotycząca miejsca ukrycia skarbu na wyspie.

 

My Pug Doodle Pet, My Perfectly Purple Colouring Bag i My Giant Colouring Pad

Te materiały to po prostu kolorowanki, które pozwolą dziecku odpocząć nieco od trudniejszych, językowych zadań.

Wszystkie ćwiczenia i łamigłówki znajdujące się na naszej stronie mają polecenia zapisane w języku angielskim, dlatego nawet w przypadku, gdy ich wykonanie nie jest związane bezpośrednio z ćwiczeniem nowych słówek, dziecko nadal ma kontakt z językiem angielskim.

[ux_products style=”none” type=”masonry” depth_hover=”2″ cat=”58″ products=”12″]

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.