Melissa and Doug Układanka dźwiękowa – Straż Pożarna

49,00 

Brak w magazynie

SKU: 000772107365 Kategorie: ,

Straż Pożarna w akcji – układanka dźwiękowa. Dopasuj kształty aby usłyszeć dźwięki jakie można usłyszeć w remizie. Co robią strażacy? Komu pomogą? Ułóż elementy by się przekonać. wymiary: 29,97 x 21,97 x 1,65

 


 

Straż pożarna układanka z dźwiękiem Melissa & Doug. Uwielbiane przez maluszki drewniane puzzle dźwiękowe amerykańskiej firmy Melissa&Doug powracają w odsłonie, która przypadnie do gustu małym fanom straży pożarnej. Drewniana tablica z otworami do dopasowywania puzzli przedstawia remizę strażacką, duży, czerwony wóz straży pożarnej oraz strażaka biegnącego na pomoc dziewczynce, której kot utknął na drzewie. Puzzle mają jasne, przykuwające uwagę dziecka kolory, a uchwyty umocowane na każdym elemencie ułatwiają wyjmowanie i wkładanie puzzli w odpowiednie miejsca. Za każdym razem, gdy dziecku uda się poprawnie umieścić element układanki słychać dźwięk powiązany ze zdarzeniem lub przedmiotem widocznym na obrazku.

Puzzle dźwiękowe Remiza Strażacka to sposób na rozwój zdolności motorycznych malucha, jego koordynacji ruchowej oraz sprawności dłoni i palców. Rozwijają także umiejętność kojarzenia ciągów przyczynowo skutkowych oraz logiczne myślenie.

Wymagane baterie 2x AAA (brak w zestawie).
Wiek dziecka: 2
Wymiary opakowania: 30 cm x 22 cm x 3 cm

Autor
GTIN
ISBN
Liczba stron
Rok wydania
Wydawnictwo
Tytu

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Melissa and Doug Układanka dźwiękowa – Straż Pożarna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.