Koszyk

Książki i bajki po angielsku dla dzieci – English Book Club nasza historia

Jaki mamy cel?

  • Chcemy zapewnić Ci piękny wybór rekomendowanych przez rodziców, wysokiej jakości książeczek z pieknymi ilustracjami oraz elementami interaktywnymi
  • Chcemy zachęcać i przypominać rodzicom ,że powinni codziennie czytać na głos dzieciom
  • Chcemy zapewnić Ci  obsługę klienta światowej klasy oraz najszybszą dostawę.

Od kilku lat prowadzimy szkołę językową English Kids Club. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy wróciłam z Kanady,  gdzie przez przeszło  10 lat pracowałam z dziećmi. W Toronto skończyłam szkołę ( pedagogikę wczesnoszkolną ) i  pracowałam w tzw, ‘ lab schools’ czyli placówkach szkoleniowych dla młodych nauczycieli.  George Brown College, uczelnia którą skończyłam zaczęła otwierać swoje placówki ‘lab schools’   w innych krajach m.in w Chinach gdzie zaproponowano mi pracę i spędziłam 4 lata. Książki były zawsze głównym narzędziem mojej pracy.

IMG Kopiowanie

W Kanadzie , w Chinach jak i w Polsce bardzo często sięgam po przeróżne czytanki po angielsku dla dzieci. Podczas naszych zajęć w English Kids Club bardzo często czytamy dzieciom bajki po angielsku. Dzieciaki uwielbiają słuchania zabawnych historyjek i często domagają się zajęć z lekturą. To właśnie stało się naszą inspiracją i postanowiliśmy,że umożliwimy rodzicom dostęp do zagranicznych tytułów.

Dlaczego warto wybrać naszą księgarnię?

ksiązki dla dzieci po angielsku

01.Szybka wysyłka

Zamówienia złożone do 12.00 wysyłane są tego samego dnia, wszystkie inne drugiego dnia roboczego!

02.Książki w naszym magazynie 

Wszystkie zamawiane produkty są fizycznie w naszej księgarni, nie zamawiasz produktu, który jest dopiero ściągany z magazyny z zagranicy tak jak jest w innych księgarniach.

03. Gwarancja jakości

Książki pochodzą z zagranicznych wydawnictw (USA, Kanada i UK), tylko i wyłącznie oryginalne tytuły.

04. Gwarancja zwrotu

Pełny zwrot towaru do 14 dni.

Książki po angielsku dla dzieci importowane z USA i UK, zagraniczne wydania, książki i bajki po angielsku dla dzieci wspaniałe historie, które zachwyciły dzieci na całym świecie,ekspresowa wysyłka.

Ładowanie...