Harper and the Fire Star

34,99 

  • Przedział wiekowy: 7
  • Ilość stron: 240
  • Wydawca: Scholastic
  • Język: English
  • ISBN: 9781407172781

Na stanie

SKU: 9781407172781 Kategorie: , , ,

Harper and the Fire Star

Pięknie napisana, liryczna opowieść z obsadą zabawnych i sympatycznych postaci, stworzona przez prezenterkę telewizyjną dla dzieci Cerrie Burnell i wspaniale zilustrowana przez Laurę Ellen Anderson.

Harper i jej przyjaciele chcą pomóc „Dzikemu Dyrygentowi” odzyskać swoje miejsce w magicznym Cyrku Snów. Zagrali cudowny pokaz, ale zamiast Dzikiego Dyrygenta,  wybranyzostaje uzdolniony muzycznie Harfiarz. Po wejściu do cyrku Harper zaczyna rozwiązywać zagadkę związaną z Ognistą Gwiazdą – dziewczyną, która świeci jak gwiazda, gdy słyszy muzykę.

Recenzja

„Przepełniona czarującymi ilustracjami i napisana z płynnym zachwytem, jest to fantastyczny fragment historii, w której magia i muzyka łączą się, tworząc coś niesamowitego… Ujmująca opowieść, która rozświetli umysły czytelników  od pierwszych rozdziałów”. — Recenzje Kirkus

„Ta część z pewnością wpłynie do serc czytelników poszukujących nowej przygody”. – Dziennik Biblioteki Szkolnej

 

O autorze

Cerrie Burnell jest prezenterką, aktorką i pisarką, najbardziej znaną z pracy w brytyjskiej telewizji dla dzieci. W 2011 roku znalazła się na liście stu najbardziej inspirujących kobiet w Guardianie.

Laura Ellen Anderson  jest ilustratorką książek dla dzieci od czasu ukończenia Uniwersytetu w Falmouth. Jest autorką komiksu Evil Emperor Penguin i ilustratorką wielu książek, w tym serii Witch Wars. Mieszka w Wielkiej Brytanii.

Waga 0.3 kg
Autor
GTIN
ISBN
Liczba stron
Rok wydania
Wydawnictwo
Tytu

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Harper and the Fire Star”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…