Garbage Island

39,99 

  • Przedział wiekowy: 6
  • Ilość stron: 288
  • Wydawca: GMC Group, Boyds Mills Press
  • Język: English
  • ISBN:9781684373765

Na stanie

SKU: 9781684373765 Kategorie: ,

Garbage Island

Koehler Fred
Dla fanów Stuarta Małego i Poppy’ego jest to przygodówka średniej klasy, w której mysz i ryjówka zagubione na morzu próbują dotrzeć do swojego domu w Great Pacific Garbage Patch. Stawiając czoła wielu niebezpieczeństwom, odkrywają, że łączy ich więcej, niż mogliby sobie kiedykolwiek wyobrazić. Pan Popli, burmistrz wyspy Garbage Island, zawsze jest w konflikcie z Archibaldem Shrew, błyskotliwym, ale lekkomyślnym wynalazcą. Kiedy Wyspa Śmieci się rozpada, zostają uwięzieni w łodzi mieszkalnej pana Popli, zdesperowani, by znaleźć drogę do domu. Na początku tylko się kłócą, ale kiedy stają w obliczu groźnej burzy i serii drapieżników, zaczynają współpracować i rozpoznawać – w sobie iw sobie nawzajem – mocne strony, o których nie zdawali sobie sprawy. Nieustanna akcja i głębokie emocje przeplatają się w tej opowieści o przeciwieństwach, które odkrywają, że dzięki odwadze, kreatywności i przyjaźni mogą zwyciężyć.
o autorze
Fred Koehler zdobył nagrodę Boston Globe-Horn Book Honor Award za ilustracje do filmu One Day, the End. Jest autorem i ilustratorem książki How to Cheer Up Dad (Jak rozweselić tatę), która otrzymała trzy recenzje i jest ilustratorem książki This Book Is Not About Dragons; Puppy, Puppy, Puppy; i Noc z latarką.

Koehler Fred
For fans of Stuart Little and Poppy, here is a middle-grade adventure in which a mouse and a shrew, lost at sea, try to navigate to their home in the Great Pacific Garbage Patch. Braving multiple dangers, they discover they have more in common than they could ever have imagined. Mr. Popli, the mouse mayor of Garbage Island, is always at odds with Archibald Shrew, a brilliant but reckless inventor. When Garbage Island splits apart, they’re trapped together in Mr. Popli’s houseboat, desperate to find their way home. At first, they only argue, but when they face a perilous thunderstorm and a series of predators, they begin to work together and recognize – in themselves and in each other – strengths they didn’t know they had. Nonstop action and deep emotion intertwine in this tale of opposites who discover that with bravery, creativity, and friendship, they can triumph.

About the Author

Fred Koehler won a Boston Globe-Horn Book Honor Award for his illustrations for One Day, the End. He is the author-illustrator of How to Cheer Up Dad, which received three starred reviews, and he is the illustrator of This Book Is Not about Dragons; Puppy, Puppy, Puppy; and Flashlight Night.
Waga 0.3 kg
Autor
GTIN
ISBN
Liczba stron
Rok wydania
Wydawnictwo
Tytu

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Garbage Island”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.