A LITTLE BIT BRAVE

34,99 

  • Przedział wiekowy: 0
  • Ilość stron: 32
  • Wydawca: Scholastic
  • Język: English
  • ISBN: 9781407181790
  • Wymiary: 227 x 249 x 3mm

Brak w magazynie

SKU: 9781407181790 Kategorie: , , , ,

A LITTLE BIT BRAVE

„Odwagi, zajączku” to piekna opowieść o zajączku, który boi się niemal wszystkiego, dlatego nigdy nie opuszcza swojego domku, aż pewnego dnia decyduje sie na ten odważny krok. Ta książka z pewnością pomoże  Twojemu dziecku w radzeniu sobie z lękami. Dzieki niej dziecko zobaczy ,że warto przezwyciężyć własny strach i stać się odkrywcą, a nawet bohaterem.

Co spowoduje,że zajączek postanawia pokonać swój lęk? Siła przyjaźni, dzieki której główny bohater staję się najodważniejszym zajączkiem.

Książka przez pryzmat przygód Logana prezentuje świat widziany oczyma dziecka. Pokazuje, że trzeba być odważnym i pomaganie przyjaciołom to cudowna rzecz. Wystarczy troszkę odwagi i pomysłowości, aby poradzić sobie nawet z najwiekszym przeciwnikiem i  stać się prawdziwym bohaterem!

Piękna i radosna opowieść o mocy przyjaźni, której magia sprawiła, że zajączek staje się pewnym siebie, godnym naśladowania bohaterem. Ciepłe i cudowne ilustracje w pełni uzupełniają niezwykłą treść przygód zajączka, pokazując, że każdy jest o wiele odważniejszy, aniżeli to nam się wydaje!

Nicola Kinnear –   ilustratorka, gawędziarka, projektantka i twórca z Kent, reprezentowana przez Bell Lomax Moreton Ltd.

Uwielbia ilustrować książki dla dzieci, właśnie skończyła pracę nad swojądebiutancką książką dla dzieci.

W swojej pracy skłania się ku magii i kapryśności, bardzo inspiruje jąprzyroda i folklor.

Waga 0.3 kg
Autor
GTIN
ISBN
Liczba stron
Rok wydania
Wydawnictwo
Tytu

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „A LITTLE BIT BRAVE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.